Verilerinizi tek bir yerde toplayın
Verilerinizi Tek Bir Yerde Toplayın
Sense People kampanyalardan elde edilen kulllanıcı verilerini tek bir havuzda toplar. Kullanıcı verileri, excel gibi geleneksel saklama formatları yerine gelişmiş Sense teknolojisinde depolanır. Veriler farklı sosyal mecralar üzerinden toplanmış olsa dahi, istediğiniz her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
İstediğiniz Hedef Kitlesine Ulaşın
İstediğiniz Hedef Kitlesine Ulaşın
Sense People içerisindeki kullanıcı verilerini, kolay bir şekilde anlamlandırabilirsiniz. İstediğiniz hedef kitleye uygun filtrelemeler yapabilir, dilerseniz aksiyon alabilirsiniz. Örneğin fotoğraf yarışması kampanyasına katılan kullanıcılardan 24 yaşında, Fenerbahçeli, evli ve x firmasında çalışan kişileri listeyebilirsiniz.
Hayranlarınızı Tanıyın
Hayranlarınızı Tanıyın
Hayranlarınızı daha yakından tanıyarak onlara özel teklifler sunmak şüphesiz kampanyanızın etki alanını genişletir. Sense People ile hayranlarınızın ilgi alanlarını, demografik bilgilerini ve tercihlerini keşfedin. Hedef kitlenizi basit grafiklerle çok daha yakından tanıyın.
CRM Platformunuzun Verilerini Zenginleştirin
CRM Platformunuzun Verilerini Zenginleştirin
Sosyal medya kişiler hakkındaki en güncel verileri içinde barındırır. Sense People'ın topladığı ve ayrıştırdığı sosyal medya verilerini kendi CRM platforumunuza kolay bir şekilde alabilirsiniz. Kolay entegrasyon sayesinde saniyeler içinde verilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Kampanya Verilerinizi Raporlayın
Kampanya Verilerinizi Raporlayın
Sense People kampanyalardan alınan kullanıcı izinleri sonucunda oluşan verileri, toplar ve analiz eder. Analiz edilen veriler excel olarak raporlanmasının yanında infografiklerle anlaşılabilir hale getirilir. PDF raporları ile aksiyon planları en anlaşılır şekilde yansıtılır.
Reklam Hedeflemesi Yapın
Reklam Hedeflemesi Yapın
Sense People teknolojisinde barındırdığı birçok dinamik ile Facebook reklamlarına olanak sağlar. Facebook'un mevcut reklam hedeflemelerinden farklı olarak, daha önceki kampanyalara katılan kişilere ya da daha özel sınıflandırmalara reklam hedeflemesi yapılabilir.